Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Benvenuti sul nostro forum Kunena!

Dì a noi e ai nostri soci chi sei, cosa ti piace e perché sei diventato un membro di questo forum. \ N Diamo il benvenuto a tutti i nuovi iscritti e speriamo di vederti in giro!

TOPIC: progres interactive jelenia góra

progres interactive jelenia góra 8 years 6 months ago #229

  • yolandamcphi
  • yolandamcphi's Avatar
Prowadzę warsztat stolarski. Przez długi okres czasu śmiałem się gdy ktoś proponował mi stworzenie profesjonalnej strony internetowej i odpowiednie jej wypozycjonowanie. W końcu zrozumiałem, że w sieci marki sobie nie wystrugam. Progres Interactive pomogło mi dotrzeć do nowej grupy klientów. Dzięki temu mogłem poszerzyć moją ofertę, rozbudować firmę. Po prostu zacząłem zarabiać. Obecnie w mojej branży jestem w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania. Mam 200 do 250 tys. wyświetleń miesięcznie. Zatrudniam 25 osób. Owszem Progres Interactive nie robią za mnie dobrych mebli, ale dzięki nim to moi klienci wiedzą, że moje meble i świadczone przeze mnie usługi są dobre. Dzięki Progres Interactive zrozumiałem fenomen mediów społecznościowych. To właśnie w mediach społecznościowych i za ich pomocą potrafią oni wypozycjonować strony z beznadziejnymi dotąd wynikami. Z perspektywy czasu wiem, że nie mógłbym sobie pozwolić na brak współpracy z Progres Interactive. To dzięki nim jestem, tu gdzie chciałem być.


































[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.131 seconds

Informazioni aggiuntive